Чим обприскати смородину, щоб захистити від шкідників, і отримати відмінний урожай

Смородина – це одна з найпопулярніших рослин, яка росте практично на всіх ділянках. Тому для того, щоб урожай у вас завжди був хорошим, слід проводити обробку рослини від хвороб та різних шкідників. І в мене є один недорогий засіб, який чудово справляється з цими завданнями. І сьогодні я вам про нього розповім.

Таку обробку слід проводити ранньою весною, як тільки зійде сніг. Головне все встигнути зробити на початок цвітіння. І для цього нам знадобиться звичайна харчова сода. З її допомогою можна боротися не тільки зі шкідниками, а й з різними грибковими захворюваннями рослин.

Для приготування розчину необхідно взяти пластмасове відро. Наливаємо у відро теплу воду. На 1 літр води потрібно взяти 2 столові ложки соди. У цей розчин потрібно додати трохи рідкого мила.

Отриманий розчин заливається в обприскувач. Обробіть ним кущ. Найкраще це робити вранці чи ввечері. На один кущ у йде до 3-4 літрів розчину.

Після обприскування кущ смородини не поливайте протягом 12 годин.

Тепер одразу хочемо відповісти тим, хто скептично ставиться до застосування соди на ділянці. Такий розчин нешкідливий для людини, але все ж таки рекомендуємо вам працювати з ним у гумових рукавичках.

Дотримуйтесь пропорцій, і з вашою рослиною все буде добре. Не потрібно змінювати дозування у бік. Після застосування содового розчину всі ємності добре промийте водою.