Котлети виходять соковитими та пишними.

Майже у кожної господині є свій фірмовий секрет приготування м’ясних котлет. Багато хто керується сімейними традиціями, деякі сучасні господині цікавляться в мережі новинками кулінарії, щоб урізноманітнити рецепт улюбленої багатьма страви, інформує Ukr.Media.

У бажанні досягти майстерності в приготуванні ідеального фаршу, доводиться стикатися з жорсткими і сухими котлетами. При цьому з давніх часів, багато господинь додавали в м’ясний фарш особливий інгредієнт, що сприяє розпушенню маси і поліпшенню смакових якостей котлет.

Йдеться про додавання в м’ясний фарш манної крупи. Вона сприяє тому, що котлети стають пишнішими і смак готової страви покращується значною мірою.

Під час вимішування м’ясного фаршу для котлет, слід додати туди трохи манної крупи. Кількість залежить від об’єму фаршу, при цьому не слід зловживати цим, оскільки манка може дати зворотний ефект, засушивши котлети.

При цьому після додавання манної крупи слід дати настоятися фаршу близько 10 хвилин, щоб крупа набухла. Тільки після цього, можна обсмажувати котлети. Слід зауважити, що якщо не виявилося під рукою манної крупи, її можна замінити подрібненими вівсяними пластівцями.