Натуральний стимулятор росту для гарного врожаю. Готується настій дуже легко

Садівники з великим досвідом знають, що період цвітіння кульбаби необхідно використовувати максимально ефективно. Ця рослина може стати безплатний і водночас ефективним добривом, схожим на коров’ячий настій. Звичайно, інші бур’яни також можуть бути використані для приготування добрива, але кульбаба відома найбагатшим джерелом поживних речовин.

Процес готування кульбабового добрива

Готування цього добрива – проста справа. Для початку потрібно зібрати 10 літрове відро з кульбабами, що перебувають у стадії цвітіння, і не включати до збору відцвілі квіти. Якщо у вас є додаткові підживлювачі, можна також додати їх до відра з кульбабами.

Після того, як відро заповнено кульбабами, треба долити води до самого верху і накрити його кришкою. Важливо помістити відро на сонячне місце, де воно може підігріватися, щоб настій почав швидше бродити.

Після 6-8 днів добриво буде готове. Ви помітите його характерний запах і пінисту структуру, що нагадує коров’ячий настій.

Застосування добрива для поливу та обприскування рослин

Щоб застосувати це добриво для рослин, потрібно розведене 2-літрове відро настою розвести ще у 10-літровій лійці та підлити рослини під корінь. Також можна використовувати цей настій для обприскування листя рослин, розведеної у співвідношенні 0,5 літра концентрату на 10 літрів води.

Особливо добре настій з кульбаби підійде для обприскування томатів, що стають більш здоровими та міцними під його впливом.