Секрети бувалих автомобілістів: що робити, коли потрібно заїхати на слизький підйом

З приходом морозів круті схили не рідко стають завадою для автомобілістів. Замерзі пагорби перетворюються на ковзанку. Однак свтоексперти вважають, що проблема вирішується все ж простіше, ніж здається. В першу чергу вони рекомендують підтримувати на колесах постійну невелику тягу.

Фахівці також порадили не повертати кермо без особливої потреби, особливо на великі кути. Якщо автомобіль застряг і потім рушив, а потім знову забуксував і встав, додавати газ вже безглуздо.

Краще в цьому випадку буде здати назад і після цього повторити спробу. На автомобілях з механічною трансмісією потрібно спробувати швидко переключитися з задньої на передню передачу. Цей прийом не дасть машині закопатися в лід і сніговий наст.

Різко збільшувати тягу в момент, коли автомобіль вже поїхав по льоду, експерти не рекомендують. Перехід на другу передачу буде більш ефективний, оскільки пробуксовка ведучих коліс зменшиться.

На цьому етапі теж важливо буде утримувати рівномірну тягу. Експерти також порадили поменше працювати кермом на подоланні слизького підйому.