Україна вперше за 32 роки своєї незалежності провела службу на Вербну неділю в Києво-Печерській лаврі (ФОТО)

У Києво-Печерській лаврі в неділю, 9 квітня, Православна церква України розпочала службу у Вербну неділю. Перше в історії богослужіння ПЦУ в Трапезному храмі проводить митрополит Епіфаній.

Про це повідомила пресслужба ПЦУ. На території заповідника посилено заходи безпеки (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки), пише Obozrevatel.

Так, у Вербну неділю, 9 квітня, о 9:00 у Києво-Печерській лаврі розпочалась служба. Божественну літургію в Трапезному храмі на честь святих Антонія і Феодосія Печерських проводить митрополит Епіфаній. Це перше богослужіння, яке ПЦУ проводить на території цього храму. Блаженніший владика піднесе молитви до Бога за захисників України, перемогу нашої держави та весь наш український народ.

Зазначимо, на території Національного заповідника суттєво посилили заходи безпеки. Зокрема, за правопорядком слідкують працівники поліції.

Додамо, що представники УПЦ МП також проводять службу на території Національного заповідника “Києво-Печерська лавра” у Хрестовоздвиженському храмі. Інформації про конфлікти чи провокації наразі ненадходило.

Нагадаємо, 7 січня предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній вперше провів богослужіння в Києво-Печерській лаврі. Ця історична подія сталась після того, як Україна повернула у свою власність Свято-Успенський собор і Трапезну церкву.

Другу службу ПЦУ у цьому соборі митрополит Епіфаній провів з нагоди Хрещення Господнього 19 січня.