Високий урожай при мімінальному догляді: кращий сорт огірка для посадки

Різноманітність сортів та гібридів огірків дозволяє при правильному виборі вирощувати їх практично за будь-яких умов.

Знаєте, який найбільший бич для дачників вихідного дня щодо вирощування огірків? Це відсутність можливості щоденно збирати врожай. А огірок – це така рослина, у якої кількість зеленців залежить безпосередньо від частоти їх збирання. Збираєте раз на тиждень – не закладатимуться нові. А ті, що є на рослині, прагнутиме до того, щоб усередині них дозріло насіння.

Ось і виходить, що приїжджаючи раз на тиждень на дачу, невдалий городник знаходить у теплиці або парнику невелику кількість огірків, що неабияк переросли. Збирає їх, але до наступного приїзду на нього чекає така сама картина.

Як правильно підібрати сорт чи гібрид

Я знайшла дивовижний сорт огірків, які ніколи не переростають. І при цьому вони дають стабільні високі врожаї в будь-яких умовах. Навіть при мінімальному догляді п’ять кущиків цього гібрида вас завалять зеленцями, яких вистачить і на вживання у свіжому вигляді та на консервацію.

Це партенокарпічний гібрид “Пікулька F1”. Його можна вирощувати як у теплицях, так і у відкритому ґрунті. Належить до пускового типу закладки зав’язі. У кожному пучку знаходиться до 6 огірків. Вони виростають до 8 см максимум і зупиняються на зріст.

Відрізняються вирівняністю плодів. Майже немає серед зеленців плодів неправильної форми. Якщо дуже грубо не порушені правила агротехніки.

Стійко переносить тривалий час без поливу. І при цьому зберігає чудовий смак, без гіркоти.

При цьому потребує добре заправленого ґрунту, багатого на гумус і поживних речовин, оскільки дуже високоврожайний. Тому при посадці у відкритому ґрунті раджу облаштовувати так звану теплу грядку. На дно траншеї закладається велике сміття (гілки від чагарників та дерев, тріска тощо). Потім закладається шар біопалива. Це торішня трава та листя, сіно, солома. Далі йде шар дворічного гною ВРХ. І вже останнім шаром закладається живильний ґрунт.

При посадці обов’язково закладаю триходерму, оскільки ця культура є симбіотичною для кореневої системи огірка, вона сприяє повноцінному харчуванню та зменшується потреба у внесенні підживлення.

Огірок “Пікулька F1” стійкий не тільки до несприятливих умов зовнішнього середовища. Генетично він стійкий до всіх поширених інфекцій цієї культури. Тому знижується необхідність у проведенні постійних профілактичних обробок, що позначається на малодоглядності гібриду.

Єдине, що потрібно передбачити у разі тривалої відсутності на дачі – крапельний автоматичний полив. І можна приїжджати хоч 1 раз на тиждень для того, щоб зібрати багатий урожай цих смачних хрустких огірків.